O nas

W branży alkoholowej nie jesteśmy nowicjuszami. Na początku lat 90-tych prowadziliśmy niewielki sklep monopolowy wraz z działem jubilerskim i kantorem wymiany walut. W roku 1995 podjęliśmy decyzję o rozbudowie „powierzchni alkoholowej” i znacznym powiększeniu asortymentu. Współpracujemy z wieloma dostawcami na terenie kraju i nie tylko. Pozwala to nam na wynegocjowanie optymalnych warunków handlowych, które przekładają się na możliwie najlepsze ceny dla klientów. Wciąż wyszukujemy nowe produkty i cały czas poszerzamy nasz asortyment, czym zdobywamy uznanie aktualnych klientów i zyskujemy nowych.
Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki asortyment alkoholi (chyba najbogatszy w Trójmieście) w różnym przedziale cenowym – od trunków „pospolitych” do bardziej wyszukanych.
U nas znajdziesz brandy, koniaki, miody pitne, nalewki ziołowe, rumy, tequile, szkockie i irlandzkie whisky, amerykańskie whiskey i bourbony, wina z całego świata oraz najlepsze wódki.
W miarę naszych niemałych możliwości jesteśmy w stanie zaoferować Państwu specjalne pozycje, które nie znajdują się w bieżącej sprzedaży.

Przyjdź lub zadzwoń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.
Załoga ALKOHOLOWO.COM