AlcoholicA Beer’em All!!!

Szanowni Państwo, dziś w naszym sklepie wydarzenie, którego jeszcze nie było. Można śmiało powiedzieć, że mamy  przyjemność być świadkami światowej premiery. AlcoholicA Beer’em All!!! Piwo najlepszego coverbendu zespołu Metallica.
Niefiltrowane piwo typu lager, wyprodukowane przez Browar Staropolski, warzone metodą tradycyjną, zgodnie z oryginalnymi recepturami używając wyłącznie wody, słodu, szlachetnych odmian chmielu oraz naturalnych drożdży dolnej fermentacji.
To nie jest piwo masowej produkcji. A przystępna cena 3,29 zł powoduje, iż jest to napój dla każdego, nie tylko fana ciężkiego brzmienia.

Motorhead w promocji

Lemmy, Phil i Mickey, czyli legendarni Motorhead już 6 lipca zagrają ponownie w Polsce. Jest zatem okazja, by uczcić występ naszych idoli ich sygnowanym napitkiem czyli Motorhead Vodka!
Już od dziś ten rock and roll’owy trunek do nabycia w alkoholowo.com z 20% upustem, czyli za jedyne 159,00 zł!

Crystal Head Vodka Rolling Stones 50th Anniversary Limited Edition

Alkoholowo.com ma przyjemność zaprezentować Państwu Crystal Head Vodka The Rolling Stnes 50th Anniversary, czyli limitowaną edycję wódki Crystal Head, sygnowaną logo jednego z największych zespołów rockowych świata – The Rolling Stones.
Na specjalną, limitowaną, kolekcjonerską edycje Crystal Head składją się:

  • Oszałamiająca gablota wyposażona w prawdziwy zamek błyskawiczny – przypominając legendarny Sticky Fingers z okładki albumu Rolling Stones
  • Butelka wódki Crystal Head
  • 2 płyty CD LIVE – Kompilacja obejmująca pięć dekad The Rolling Stones na scenie
  • Główka/zamknięcie karafki, z wygrawerowanym logo zespołu The Rolling Stones
  • Naklejka na butelkę sygnowana 50 rocznicą zespołu

Prawdziwa gradka dla fanów rockowego grania!

Crystal Head Vodka Rolling Stnes 50th Anniversary będzie dostępna w naszym sklepie już na początku marca 2015.

 

Nowa strona internetowa sklepu

alkoholowo

Szanowni Państwo,
Zbliża się okres świąteczny, w związku z tym postanowiliśmy zmienić wygląd naszej strony internetowej, by maksymalnie ułatwić i umilić Państwu zakupy w naszym sklepie.

Od teraz, na stronie będziemy prezentować wybrany lub promowany asortyment, spośród ponad 3000 pozycji dostępnych w naszej ofercie.

Zapraszamy do zwiedzenia naszej witryny, a nade wszystko zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu który mieści się na terenie Gdyńskiej Hali Targowej, box 73, wejście od Jana z Kolna.